ΣΑΒΒΑΤΟ 23.03.2019
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο: Μίκρας (Ηρακλή) - ώρα: 14.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μελιτέας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Ελευθεριακός - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ελλήσποντος Κριθιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-3 α.α.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Εθνικός Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
Αριστοτέλης - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Κανάρης - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μπιλμπίλης, Παπατζίκος, Χατζόπουλος, Σταμάτης Αθ., Χατζηγεωργίου Γεώργιος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργαρίτης, Λουκοβίτης, Πεντερίδης, Σαλβαρίδης Ηλ., Σπυρίδου.
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο: Μίκρας (Ηρακλή) - ώρα: 14.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μελιτέας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Balousha Mohammed
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Ελευθεριακός - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ελλήσποντος Κριθιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-3 α.α.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Εθνικός Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
Αριστοτέλης - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Κανάρης - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μπιλμπίλης, Παπατζίκος, Χατζόπουλος, Σταμάτης Αθ., Χατζηγεωργίου Γεώργιος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργαρίτης, Λουκοβίτης, Πεντερίδης, Σαλβαρίδης Ηλ., Σπυρίδου.