Τρίτη, 14 Φεβρουαρίου 2017

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 18 & 19 Φεβρουαρίου 2017




ΣΑΒΒΑΤΟ 18.02.2017

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός 1964
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος


Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Αξιός Ανατολικού - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ακρίτες Συκεών - Μελιτέας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμίσογλου I.

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Χελιδόνια - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Δόξα Αγ.Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Μαραθώνας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Πέρα - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Ελπίδες Χαλάστρας - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Σάντος Πανοράματος - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Αχιλλέας Περαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 18.00
- Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
- Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βλαχούδης, Βότσαρης, Γαρυπίδης, Σταμάτης Αθ. και Σταμάτης Ηλίας.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Αφθονίδης, Ηλιάδου, Ματιάκη, Μαστρογιάννης, Τσαμαντουρίδης.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.02.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20ή αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά - Εορδαϊκος
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης - Αβάντες Χαλκίδας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Καβάλα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Ιάσων Αυγής - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμίσογλου I.

Δόξα Ελπίδας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

Αναγέννηση Ρυσίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Δόξα Δρυμού - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Αγ.Γεωργίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Μενεμένης - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

ΑΟ Μεσήμβριας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Προοδευτική
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Κανονιέρηδες - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.30
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Στίβου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Διγενής Κρυονερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Βρασίδας Βρασνών - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Μοδίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΕ Νέων Σίνδου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
- Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Εύοσμος 2006 - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.30
- Α'Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

ΑΟ Θράκης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Παπάδες - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Αναγέννηση Επταπυργίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

Κανάρης - Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονία Καλαμωτού - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Καλαμωτού - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αβραμίδης, Νικολαϊδης, Μουχτάρογλου, Ναζίρης, Τσαουσίδης.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 - 13.00: Ανδρικόπουλος, Γεωργίου, Γκόγκος, Μακρίδης.
15.00 - 17.00: Καρυοφύλλη, Λιόλιος, Μουχσιπάδης, Ουρσώφ, Πολυπαθέλη, Σαριδάκης.