Τρίτη, 13 Δεκεμβρίου 2016

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ 17.12.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Ιάσων Αυγής - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Ιωνικός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χελιδόνια - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Φοίνικας Πολίχνης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Πέρα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

ΠΑΟΝ Επιβατών - Μαραθώνας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής - Πανόραμα
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Δορκάδας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Θρίαμβος Παρθενίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτική
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ιωαν.

Αίολος - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.30

- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία







ΚΥΡΙΑΚΗ 18.12.2016

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
AO Kαρδίας – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Προσκυνητών
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Αμαζόνες Δράμας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

ΑΕ Φαλήρου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Δόξα Ελπίδας - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τριανταφυλλίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μελιτέας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Δόξα Δρυμού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΣ Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος

Εθνικός Αστέρας - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Κανονιέρηδες - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδέστος Χρ.

Εθνικός Ευόσμου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σάντος Πανοράματος - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

ΜΑΣ Στίβου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Δάφνη Ευαγγελισμού - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης