Τρίτη, 6 Δεκεμβρίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 10 & 11 Δεκεμβρίου 2016

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.12.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Ελευθεριακός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελιτέας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Πέρα
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Πανόραμα - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καρτοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

Εθνικός Μαλγάρων - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Ενωση Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Αριστοτέλης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Δόξα Τριλόφου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Ηρακλής Μοδίου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Δάφνη Ευαγγελισμού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Οδυσσέα Κορδελιού) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Παπάδες - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Βαζακίδης, Ηλιάδου, Καρύδας, Παπαδήμος, Τσιαντής, Τσιόμπανου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11.12.2016

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Καμπανιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Γλυφάδα Οδυσσέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νουβάκης - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Αστραπή Μεσαίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Οδυσσέας Κορδελιού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδέστος Χρ.

ΑΣ Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΑΜΣ Νικόπολη - Χελιδόνια
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδέστος Χρ.

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Δόξα Ρετζικίου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μαραθώνας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Μονολόφου - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ασσήρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Κεραυνός Κολχικού - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Πασσιά Καλλιόπη


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μαγνησιακός - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Εθνικός Αστέρας - Ελπίδες Σταυρούπολης ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Ελλήσποντος Κριθιάς - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ντίνος Κούης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Εθνικός Ευόσμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Νίκη Ηρακλείου - Αίολος
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.15
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Θρίαμβος Ταγαράδων - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Αετός Ανω Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Εθνικός Σοχού - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εύοσμος 2006 - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΕ Νέων Σίνδου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

ΑΟ Θράκης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Κυψέλη Νεάπολης - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

ΑΣ Αγ. Παύλος - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Κανάρης - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία

Ερμής Μηχανιώνας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Δράση Αρδαμερίου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Αρδαμερίου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Μακεδονία Καλαμωτού - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Καλαμωτού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΕ Μαρτίου - Μελισσουργός
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 10.00 – 12.30: Βαλανίκας, Βαζακίδης, Δρούγου, Ελ Αμίν.
ΩΡΑ 13.00 - 17.30: Γκόγκος, Μάρκουτη, Ουρσώφ, Τζήκας, Χατζηαθανασίου.