ΚΥΡΙΑΚΗ 28.04.2024
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.00
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(29η αγωνιστική)
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
ΑΕ Αμπελοκήπων - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Ομόνοια Σίνδου - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ.
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΣΑΠΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - Γιατρός:Μπανιά Μαλαματή
Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΣΑΡΙΝΤΖΩΤΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ - Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ
Εθνικός Μετεώρων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ - Γιατρός:Κασταμπουλίδου Βίκυ
Εθνικός Μαλγάρων - Καμπανιακός Ερασ.
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΧΑΧΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(29η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ενωση Συκεών - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΔΟΥΒΛΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Γεράκη Αναστασία
Νίκη Ηρακλείου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΧΑΪΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(29η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝ. - Γιατρός:Πολυχρονιαδης Αθανασιος
Εθνικός Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Λεώνης Χρήστος
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Νίκη Μεσημερίου - Πανόραμα
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Γιατρός:Μπέλτσος Εμμανουήλ
Δόξα Τριλόφου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατλας Μενεμένης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - Γιατρός:Δημόπουλος Θεοφάνης
ΑΠΣ Ασκού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: ΑΛΒΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Προοδευτική
Γήπεδο: ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ζαμουρίδης Παναγιώτης
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Φοίνικας Τούμπας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: ΜΟΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(26η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Ν. Επιβατών 2021
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος