Κυριακή, 13 Μαΐου 2018

Το σημερινό πρόγραμμα

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.05.2018

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Aρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισα 1964
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00
– Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF (2η αγωνιστική)
—————————————-
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θερμαϊκός Θέρμης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
————————————————–
Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (1η αγωνιστική)
————————————————–
ΠΑΟ Δορκάδας – Πανόραμα
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική)
————————————————–
ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
————————————————–
Θύελλα Περιστερώνα – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (2η αγωνιστική)
————————————————–
Μαραθώνας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κων/νος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT (1η αγωνιστική – ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
————————————————–
Αχιλλέας Περαίας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Δόξα Ελπίδας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τρικούπης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (1η αγωνιστική)
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ακαδ. Γ. Κούδας – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – Γερμανική Αθλ. Ακαδημία
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (1η αγωνιστική)
—————————————————————–
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ