ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος
Ακρίτες Συκεών – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος
Έχεις κατοικίδιο; Αυτό πρέπει να το δεις!
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης
Φοίνικας Πολίχνης – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης
Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Αστραπή Δενδροποτάμου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης
Αχιλλέας Περαίας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
Το μεγαλύτερο e-shop με αθλητικές στολές ομάδων στη Βόρεια Ελλάδα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας
ΑΕ Πυλαίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος
Αίολος Ευόσμου 2014 – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Κόντος, Κουρούπης, Μαυρίδης, Ναζίρης.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.2017
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Καμπανιακός – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00
Αγροτικός Αστέρας – Πιερικός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
ΑO Καρδίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας 1994
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Αγιού Γεωργίου – ώρα: 15.00
Μέντεκας Καλαμαριάς – Βασίλισσα Θράκης
Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος
Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος
Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος
Εδώ θα πιείτε τον καλύτερο καφέ της πόλης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης
ΑΜΣ Νικόπολη – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος
Διαμόρφωσε το αυτοκίνητο σου με τους καλύτερους
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος
Αστραπή Μεσαίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος
Ελλήσποντος Κριθιάς – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Θύελλα Περιστερώνα – Χελιδόνια
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος
Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος
Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος
Ελλήσποντος Μαδύτου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΑΕ Φαλήρου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος
Νίκη Κερασιάς – Μελιτέας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος
Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος
Μαραθώνας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης
ΑΕ Μαρτίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος
Νίκη Νεοχωρούδας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος
Εθνικός Μαλγάρων – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος
Μαγνησιακός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ιωάννης Παπάφης – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος
Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος
Νίκη Ηρακλείου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίολος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Πέρα – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Θρίαμβος Ταγαράδων – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Μοδίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
ΜΑΣ Στίβου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής
Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ακροποτάμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Εθνικός Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος
Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ερμής Μηχανιώνας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Κανάρης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Σπανίδης, Σταμάτης Ηλίας
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος
Ακρίτες Συκεών – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος
Έχεις κατοικίδιο; Αυτό πρέπει να το δεις!
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης
Φοίνικας Πολίχνης – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης
Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος
ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος
ΠΑΟΚ Σταυρού – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Αστραπή Δενδροποτάμου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης
Αχιλλέας Περαίας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
Το μεγαλύτερο e-shop με αθλητικές στολές ομάδων στη Βόρεια Ελλάδα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος
Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας
ΑΕ Πυλαίας – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αριστοτέλης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νέων Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος
Αίολος Ευόσμου 2014 – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Δράση Αρδαμερίου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Κόντος, Κουρούπης, Μαυρίδης, Ναζίρης.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.2017
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Καμπανιακός – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00
Αγροτικός Αστέρας – Πιερικός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 15.00
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
ΑO Καρδίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας 1994
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Αγιού Γεωργίου – ώρα: 15.00
Μέντεκας Καλαμαριάς – Βασίλισσα Θράκης
Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος
Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος
Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος
Εδώ θα πιείτε τον καλύτερο καφέ της πόλης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης
ΑΜΣ Νικόπολη – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος
Διαμόρφωσε το αυτοκίνητο σου με τους καλύτερους
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος
Αστραπή Μεσαίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος
Ελλήσποντος Κριθιάς – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Θύελλα Περιστερώνα – Χελιδόνια
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος
Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος
Εθνικός Πυλαίας – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος
Ελλήσποντος Μαδύτου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΑΕ Φαλήρου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος
Νίκη Κερασιάς – Μελιτέας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος
Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος
Μαραθώνας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης
ΑΕ Μαρτίου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος
Νίκη Νεοχωρούδας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος
Εθνικός Μαλγάρων – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος
Μαγνησιακός – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ιωάννης Παπάφης – Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος
Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος
Νίκη Ηρακλείου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίολος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Πέρα – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Θρίαμβος Ταγαράδων – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Μοδίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
ΜΑΣ Στίβου – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής
Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ακροποτάμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Εθνικός Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος
Αναγέννηση Προχώματος – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ερμής Μηχανιώνας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Κανάρης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Α” βοήθειες:
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Σπανίδης, Σταμάτης Ηλίας