Σάββατο, 8 Απριλίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.04.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χελιδόνια - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Φοίνικας Πολίχνης - Μελιτέας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Πανόραμα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

Ατρόμητος Τριαδίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Προοδευτική
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Βρασίδας Βρασνών - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΜΑΣ Στίβου - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 17.00 - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Φίλιππος Ελεούσας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Κόντος, Μπούρος, Ρακόπουλος, Σκουφός, Τουμπουλίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δρούγου, Καραχρυσάφη, Λιάβα, Μαυρίδης, Μπακιρτζόγλου, Τζιόλα.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ