Σάββατο, 29 Απριλίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 29.04.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Κερασιάς - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

Πέρα - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής - Μαραθώνας
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σάντος Πανοράματος - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Out - 1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης- ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α' βοήθειες: Λιαντζάκης Χρήστος

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ιγνατιάδης, Κόλτσος, Κουρκουνάσιος, Μεταξάς, Νικολαίδης, Ρακόπουλος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δρούγου, Μουχσιάδης, Παπαγρηγορίου, Πολυπαθέλη, Σαριδάκης, Τζήκας, Τσαγγάρης, Τσάλιος, Χορόζογλου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ