Κυριακή, 2 Απριλίου 2017

Το πρόγραμμα της Κυριακής

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.04.2017


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Δόξα Ελπίδας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Αγ.Παύλου - Χελιδόνια
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

ΑΣ Νεάπολης - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Μελιτέας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Πέρα - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Πανόραμα
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 13.30
- Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Προοδευτική - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ιωάννης Παπάφης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30
- Α'Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

Εθνικός Αστέρας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ντίνος Κούης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Εθνικός Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αίολος
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Δόξα Τριλόφου - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Νέστωρ Οσσας - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.00 - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Σοχού - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Εύοσμος 2006 - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 14.30
- Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΕ Νέων Σίνδου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδ. Χρ.


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδοσφαίρου Νεάπολης – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.30
- Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

ΑΟ Θράκης - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία

Κυψέλη Νεάπολης - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.30
- Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30 - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Κανάρης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ερμής Μηχανιώνας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Αναγέννηση Επταπυργίου - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Κιβωτίδου Ραφαηλία Σωτ.


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(Play-Off - 1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονία Καλαμωτού - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Καλαμωτού - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καμπαρμάκης, Κόλτσος, Λιμνιός, Μπούρος, Νικολαϊδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Ανδρικόπουλος, Γεωργίου, Ζησόπουλος, Πολυπαθέλη.
15.00 – 17.00: Ηλιάδου, Κιβωτίδου, Μαυρίδης, Παυλίδου, Πολυπαθέλη, Σαριδάκης.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ