Σάββατο, 22 Απριλίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(32η αγωνιστική)
------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

ΑΕ Φαλήρου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ομόνοια Σίνδου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Μονολόφου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Μαγνησιακός - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ντίνος Κούης - Αίολος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καμπαρμάκης, Μπούρος, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Συμεωνίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δρούγου, Ζησόπουλος, Σαριδάκης, Τζιόλα, Τσατσαλής, Χορόζογλου.