Τρίτη, 18 Απριλίου 2017

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 22 & 23 Απριλίου 2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.04.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(32η αγωνιστική)
------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.

ΑΕ Φαλήρου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ομόνοια Σίνδου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Μονολόφου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Μαγνησιακός - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ντίνος Κούης - Αίολος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καμπαρμάκης, Μπούρος, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Συμεωνίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δρούγου, Ζησόπουλος, Σαριδάκης, Τζιόλα, Τσατσαλής, Χορόζογλου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 23.04.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Δόξα Προσκυνητών
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 16.30


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΕΛ ‘64
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(32η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελευθεριακός - Ιωνικός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

ΑΣ Νεάπολης - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τριανταφυλλίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

ΑΕ Φιλύρου - Χελιδόνια
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Μελιτέας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΜΣ Νικόπολη - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Νίκη Κερασιάς - Πέρα
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Τριαδίου - Πανόραμα
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 13.45
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.45
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.45
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Προοδευτική - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ιωάννης Παπάφης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.45
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Αριστοτέλης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.45
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Φοίνικας Σχολαρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσαγγάρης Χρήστος

Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Εθνικός Σοχού - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εύοσμος 2006
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Χόρτο) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Φίλιππος Ελεούσας - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Κυψέλη Νεάπολης – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
- Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΣ Αγ. Παύλος - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 14.00
- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Ερμής Μηχανιώνας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Αναγέννηση Επταπυργίου - Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.00
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΣ Παπάδες - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Αστρεινίδης, Γεραρίδης, Ναζίρης, Νικολαϊδης, Ρακόπουλος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.30: Μουχσιάδης, Μπαλίκος, Τζιόλα, Τσαγγάρης, Τσιόμπανου.
15.00 – 19.00: Δρούγου, Μαυρίδης, Ουρσώφ, Παυλίδου, Χαρατσίδης, Χατζησταυρίδης.