Σάββατο, 4 Μαρτίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 04.03.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ολυμπιακός Κυμίνων - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Χελιδόνια - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Πανόραμα
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Πέρα - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΣ Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ι.

ΑΟ Μεσήμβριας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αριστοτέλης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Κισσός Χορτιάτη - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Κανονιέρηδες - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Ταγαράδων - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Διγενής Κρυονερίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μελισσουργός - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Μελισσουργού - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Μαρτίου - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Δόξα Γερακαρούς - Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.00
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Καμπαρμάκης, Παπουτσόγλου, Ρακόπουλος, Τουμπουλίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δρούγου, Ζησόπουλος, Καραχρυσάφη, Μουχσιάδης, Τσάλιος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ