Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.03.2017
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα
Αστραπή Μεσαίου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Αίας Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία
Μακεδονικός Γέφυρας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ρετζικίου – Χελιδόνια
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα
ΑΜΣ Νικόπολη – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Μελιτέας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Μαραθώνας – Πέρα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος
Εθνικός Πυλαίας – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Ασκού – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Δόξα Ασσήρου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
Θύελλα Περιστερώνα – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Διγενής Μονολόφου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Αγίας Τριάδας – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Προοδευτική – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος
Ενωση Συκεών – Αριστοτέλης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 12.30
– Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
– Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Ελλήσποντος Κριθιάς – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αίολος
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Νέστωρ Οσσας – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 12.00 – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης
Φοίνικας Σχολαρίου – ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ηρακλής Μοδίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή
Βρασίδας Βρασνών – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ακροποτάμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΑΣ Αγ. Παύλος – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
Κυψέλη Νεάπολης – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
– Α’Βοήθ.: Δρούγου Αύρα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
ΑΣ Παπάδες – Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Αναγέννηση Επταπυργίου – Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Ερμής Μηχανιώνας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————————
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Μελισσουργός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή
Εθνικός Προφήτη – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδ. Χρ.
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βότσαρης, Κόλτσος, Μπούρος, Νικολαϊδης, Τσαουσίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 – 13.00: Ανδρικόπουλος, Ζησόπουλος, Καραχρυσάφη, Ουρσώφ.
15.00 – 17.00: Ζησόπουλος, Ξυλούρης, Παπαδήμος, Παυλίδου, Σπυρίδου, Ταχάρ, Τσατσαλής, Χορόζογλου.