Κυριακή, 26 Μαρτίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.03.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Μακεδονικός - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Ιάσων Αυγής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης


Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος



Νίκη Μεσημερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Παύλος Μελάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος



ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς



Αχιλλέας Τριανδρίας - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Χελιδόνια - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Πιπερίδου Αλεξία



Ακρίτες Συκεών - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ξυλάς Χρήστος



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα



ΑΜΣ Νικόπολη - Μελιτέας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Κιβωτίδου Ραφαηλία Σωτ.







Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Α'Βοήθ.: Θεοφίλου Γεωργία



Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδ. Χρ.



Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος



Μαραθώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αρης Ξηροποτάμου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος



Δόξα Δρυμού - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ



Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Μακεδονικός Λητής - ΑΕ Αγ.Γεωργίου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα



Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης



Δόξα Ασσήρου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος



Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης



Ελπίδες Χαλάστρας - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα



Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης



ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΣ Μενεμένης

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης



Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος



Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

- Α'Βοήθ.: Λιαβά Χριστίνα



Αστραπή Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη



Κισσός Χορτιάτη - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν



Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα



Κανονιέρηδες - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αίολος

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δ. Θέρμης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος



Αχιλλέας Περαίας - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος



ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος - Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Προχώματος - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης



Μακεδών Ευόσμου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί



Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη



Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 14.00

- Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ



Καπετάν Αγρας – Πρ. Θύελλα Ανακύκλωση

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.00

- Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος



ΑΣ Αγ. Παύλος - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος



ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Λακκιάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων.



Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος



Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Κανάρης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00

- Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Αναγέννηση Επταπυργίου - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00

- Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος



Μελισσουργός - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μελισσουργού - ώρα: 17.00

- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης





ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Γεραρίδης, Ιγνατιάδης, Μεταξάς Ι., Ναζίρης, Παπαδημητρίου.



ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.00 – 13.00: Αφθονίδης, Γεωργίου, Ηλιάδου, Μαστρογιάννης.



15.00 – 17.00: Βαλανίκας, Κιβωτίδου, Λιάβα, Παπαδήμος Μοδ., Παυλίδου, Τζιόλα, Τσαμαντουρίδης, Χατζησταυρίδης.