Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2017

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.02.2017

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός 1964
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος


Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Αξιός Ανατολικού - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ακρίτες Συκεών - Μελιτέας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμίσογλου I.

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραχρυσάφη Σοφία

Χελιδόνια - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Δόξα Αγ.Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Μαραθώνας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Πέρα - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Ελπίδες Χαλάστρας - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Σάντος Πανοράματος - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Αχιλλέας Περαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 18.00
- Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
- Α'Βοήθ.: Δρούγου Αύρα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
- Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βλαχούδης, Βότσαρης, Γαρυπίδης, Σταμάτης Αθ. και Σταμάτης Ηλίας.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Αφθονίδης, Ηλιάδου, Ματιάκη, Μαστρογιάννης, Τσαμαντουρίδης.