Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2017

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 4 & 5 Φεβρουαρίου 2017




Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι υπεύθυνοι Α’ Βοηθειών σ’ όλους τους αγώνες αρμοδιότητάς της θα ανακοινωθούν την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2017 το μεσημέρι.

ΣΑΒΒΑΤΟ 04.02.2017

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης
 ΑΕ Φαλήρου - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελευθεριακός - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης

Ακρίτες Συκεών - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης

Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νουβάκης

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Επανομής - Πέρα
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
Ελπίδες Χαλάστρας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.30

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος

Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.00

ΑΟ Θράκης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Λακκιάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 15.30


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αρδαμερίου - ώρα: 15.30
Μελισσουργός - Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Μελισσουργού - ώρα: 15.30


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ευαγγελόπουλος, Ιγνατιάδης, Ιωαννίδης, Ναζίρης, Σταμάτης Αθ.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05.02.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Καμπανιακός – Εορδαϊκός
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική - ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισα ‘64
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική - ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Προοδευτική Περάματος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00 - Α'Βοήθ.:


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος

Αστραπή Μεσαίου - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος

Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος

Ολυμπιακός Κυμίνων - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας

Αίας Ευόσμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος

Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κωνσταντινίδης Δημήτριος

Χελιδόνια - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος

Μαραθώνας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος

Αετός Βασιλικών - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης

Κεραυνός Κολχικού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος

Μακεδονικός Λητής - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος

Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος

Δόξα Δρυμού - Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30

Αστραπή Νεάπολης - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30

Ενωση Συκεών - Προοδευτική
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Κανονιέρηδες - Αίολος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30

Σάντος Πανοράματος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Διγενής Κρυονερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 11.30

Βρασίδας Βρασνών - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30

Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.30

Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

Νέστωρ Οσσας - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 15.30


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νέων Σίνδου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30

Εύοσμος 2006 - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30

Αγροτικός Αστέρας - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.15

Αναγέννηση Προχώματος - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης

Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος

ΠΑΟ Καρτερών - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 12.30


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης

Κανάρης - Παπάδες
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος

Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Προφήτη - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.30

ΑΕ Μαρτίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Νουβάκης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Γεραρίδης, Κωνσταντινίδης, Ναζίρης, Ρακόπουλος.


Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι οι υπεύθυνοι Α’ Βοηθειών σ’ όλους τους αγώνες αρμοδιότητάς της θα ανακοινωθούν την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου 2017 το μεσημέρι.