Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2016

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.11.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Χελιδόνια – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Ομόνοια Σταυρούπολης – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Πανόραμα – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Ατρόμητος Τριαδίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Πασσιά Καλλιόπη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Εθνικός Μαλγάρων – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Ελπίδες Χαλάστρας – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Αστραπή Νεάπολης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Νουβάκης – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αίολος
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Αχιλλέας Περαίας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Σχολαρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδών Ευόσμου – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Φίλιππος Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεβίζος, Δολμάς, Δουβλέκης, Μουχτάρογλου, Σκούφος, Σταμάτης Ηλίας.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Καρύδα Στεφ. Ασπ, Ματιάκη Φωτ., Μπαλίκος Ν., Παπαγρηγορίου Ν., Τσιαντής Θωμ.