Τρίτη, 1 Νοεμβρίου 2016

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

ΣΑΒΒΑΤΟ 05.11.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – Χελιδόνια
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Φοίνικας Πολίχνης – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Πανόραμα – Πέρα
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Ατρόμητος Τριαδίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Μαραθώνας – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Νεοχωρούδας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Μαλγάρων – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ελπίδες Χαλάστρας – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————

Ιωάννης Παπάφης – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Προοδευτική – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Πλιάκης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Παϊδα Μελπομένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αίολος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δ. Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Αχιλλέας Περαίας – Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Σχολαρίου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

– Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————

Μελισσουργός – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Μελισσουργού – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δράση Αρδαμερίου – Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Δολμάς, Δουβλέκης, Ρακόπουλος, Χαϊτας.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Καρύδα, Λιόλιος, Μαυρίδης, Ουρσώφ, Πολυπαθέλη, Τσιόμπανου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06.11.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————

ΑΕ Φαλήρου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Θερμαϊκός Θέρμης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αίας Ευόσμου – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ιωάννα

Αστέρας Αμπελοκήπων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Μελιτέας – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Παπαδήμος Μοδέστος Χρήστος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Δρυμού – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Μακεδονικός Ασκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Εθνικός Λαγυνών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Πασσιά Καλλιόπη

Κεραυνός Κολχικού – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Δόξα Ασσήρου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Θύελλα Περιστερώνα – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00 – Α’Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία

Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
– Α’Βοήθ.: Παϊδα Μελπομένη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.00
– Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Ντίνος Κούης – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ελλήσποντος Κριθιάς – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
– Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Αετός Ανω Σταυρού – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Νέστωρ Οσσας – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.00
– Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ηρακλής Μοδίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Καρυδάς Αγγελος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————

Βορράς Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
– Α’Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.30
– Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30
– Α’Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Παπάδες – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα
Αναγέννηση Επταπυργίου – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
– Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Ερμής Μηχανιώνας – Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 11.00
– Α’Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Κανάρης
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————

Εθνικός Προφήτη – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
– Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Ιγνατιάδης, Ναζίρης, Καλαϊτζίδης, Νικολαϊδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 11.00 – 12.00: Ανδρικόπουλος, Βαλανίκας, Καρύδα Στεφ, Καρύδας Αγγ.
ΩΡΑ 13.00 – 17.00: Αφθονίδης, Ηλιάδου, Ξυλούρης, Πολυπαθέλη, Τζήκας, Χαρατσίδης.Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 5 & 6 Νοεμβρίου 2016