Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016

Το σημερινό πρόγραμμα

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.11.2016

ΚΥΠΕΛΛΟ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)(2η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λακαδά – ΦΑΣ Νάουσα
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 14.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (4η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Γλυφάδα Οδυσσέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Παύλος Μελάς - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Θερμαϊκός Θέρμης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος

Δόξα Πενταλόφου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Δόξα Ελπίδας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

13-11-2016

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Ιωνικός
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

ΑΕ Ευόσμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Χελιδόνια
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λιάπης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

ΓΣ Ηλιούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Δόξα Αγ.Παύλου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τριανταφυλλίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ορφέας Σουρωτής - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Νίκη Κερασιάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

13-11-2016

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Λαγυνών - Μακεδονικός Ασκού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Μαγνησιακός - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

ΑΣ Μενεμένης - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Αστέρας - Προοδευτική
Γήπεδο: Αγ.Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
- Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Κισσός Χορτιάτη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος



13-11-2016
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Ευόσμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Νίκη Ηρακλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Σοχού - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

ΜΑΣ Στίβου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Φαχουρίδης Θεόδωρος





13-11-2016


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς

Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΕ Νέων Σίνδου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Εύοσμος 2006 - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης / Μακεδονικός - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης

Καπετάν Αγρας - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΠΑΟ Καρτερών - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα

ΠΟ Ξηροκρήνης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
- Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΑΟ Θράκης - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος


13-11-2016


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ιωάννα

ΑΕ Μαρτίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας







ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεβίζος Νικόλαος, Βότσαρης Κωνσταντίνος, Ρακόπουλος Νικόλαος,
Καμπαρμάκης Χρήστος και Σκούφος Δημήτριος.

ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 09.00 – 11.30: Γιαγκούλης Δημήτριος, Δρούγου Αύρα, Καρύδας ΄Αγγελος
και Τρικούπης Ιωάννης.

ΩΡΑ 13.00 - 15.00: Γαλεντέρης Δημήτριος, Γιακούλης Δημήτριος, Δρούγου Αύρα, Ηλιάδου Κασσιανή,
Καρύδας ΄Αγγελος, Καρυοφύλλη Ιωάννα, Ματίκα Φωτεινή, Μουχσιάδης Ντέμης,
Τρικούπης Ιωάννης και Τσαμαντουρίδης Ιωάννης.