Σάββατο, 26 Νοεμβρίου 2016

Το σημερινό πρόγραμμα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Θερμαϊκός Θέρμης - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Οδυσσέας Κορδελιού - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Χελιδόνια
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τζίολα Τατιάνα Σουλτάνα

ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Κερασιάς - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΑΟ Μεσήμβριας - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

Ιωάννης Παπάφης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Αριστοτέλης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Καρυοφύλλη Ταμισόγλου Ιωαν.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
- Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------

Μελισσουργός - Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου
Γήπεδο: Μελισσουργού - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δόξα Γερακαρούς - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Δολμάς, Καμπαρμάκης, Κοντός, Λιούλιας, Περιβόλης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Καρύδας, Μάρκουτη, Μαυρίδης, Μουχσιάδης, Ουρσώφ, Τσάλιος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ