Λάρισα – ΑΕΚ
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Χαραλαμπίδης (Καβάλας)
ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Γκαβέρας (Αχαΐας)
4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας)
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Βέρρης (Λέσβου), Τζαφόλιας (Αν. Αττικής)
4ος:: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Κουρκούνας (Χανίων)
Παναιτωλικός - ΑΟ Κέρκυρα
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Τσολάκης (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος:: Μήτσιος (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Μπέργκος (Αργολίδας)
ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Διαιτητής;: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Κουρουμπίλια (Δυτ. Αττικής), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Γκράνας (Θράκης)
Παρατηρητής: Τσαχειλίδης (Πειραιά)
Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης (Λασιθίου)
Ατρόμητος – Βέροια
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Δόσης (Αθηνών)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Καλύβας (Βοιωτίας)
Παναθηναϊκός - ΑΟ Ξάνθη
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος:: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης).
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας), Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Καραντώνης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Χαραλαμπίδης (Καβάλας)
ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
Διαιτητής: Φωτιάδης (Σερρών)
Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Γκαβέρας (Αχαΐας)
4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Παρατηρητής: Καρατζάς (Ευβοίας)
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Βέρρης (Λέσβου), Τζαφόλιας (Αν. Αττικής)
4ος:: Δελφάκης (Αρκαδίας)
Παρατηρητής: Κουρκούνας (Χανίων)
Παναιτωλικός - ΑΟ Κέρκυρα
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Τσολάκης (Αθηνών), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)
4ος:: Μήτσιος (Ηπείρου)
Παρατηρητής: Μπέργκος (Αργολίδας)
ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Διαιτητής;: Κύζας (Δράμας)
Βοηθοί: Κουρουμπίλια (Δυτ. Αττικής), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Γκράνας (Θράκης)
Παρατηρητής: Τσαχειλίδης (Πειραιά)
Αστέρας Τρίπολης – Πλατανιάς
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Κασσαβέτης (Αιτ/νίας), Παλαμίδας (Λακωνίας)
4ος: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης (Λασιθίου)
Ατρόμητος – Βέροια
Διαιτητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Δόσης (Αθηνών)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)
Παρατηρητής: Καλύβας (Βοιωτίας)
Παναθηναϊκός - ΑΟ Ξάνθη
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Νικολαΐδης (Μακεδονίας)
4ος:: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης).