Τρίτη, 4 Οκτωβρίου 2016

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08.10.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Ιωνικός - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Αστραπή Δενδροποτάμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Χελιδόνια - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Πέρα - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Κισσός Χορτιάτη - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα
Κανονιέρηδες - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ
Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
Διγενής Κρυονερίου - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30 - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30 - Α'Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Οδυσσέα Κορδελιού) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης
Καπετάν Αγρας - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μελισσουργός
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Πασσιά Καλλιόπη
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Καλαϊτζίδης, Καμπαρμάκης, Κόλτσος, Ναζίρης, Σκούφος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γκόγκος, Καρύδα, Κουσίδης, Μαυρίδης, Ουρσώφ, Τσατσαλής.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.10.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
ΑO Καρδίας - Καβάλα
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 16.00
Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Προσκυνητών
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα: 16.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Οδυσσέας Κορδελιού - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
Αστραπή Μεσαίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ
Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Δόξα Ελπίδας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Δόξα Ρετζικίου - Μελιτέας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Δόξα Αγ.Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Μαραθώνας
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
Φοίνικας Καλαμαριάς - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Μακεδονικός Λητής - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Δόξα Δρυμού - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΣ Μενεμένης
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Αστραπή Νεάπολης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αίολος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00 - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τζιόλα Τατιάνα
ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Φοίνικας Σχολαρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
Φίλιππος Ελεούσας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Μαραντίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης / Μακεδονικός - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία
Παπάδες - Κανάρης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 - Αγιος Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Λακκιάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αρδαμερίου - ώρα: 12.00
- Α'Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.15
- Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
Μακεδονία Καλαμωτού - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Καλαμωτού - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεβίζος, Βλαχούδης, Ιωαννίδης, Μιχούλιας, Σκούφος, Χατζόπουλος.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 11.00 – 11.30: Τζήκας, Τζιόλα, Χατζησταυρίδης, Χορόζογλου.
ΩΡΑ 16.30: Ηλιάδου, Λιόλιος, Μάρκουτη, Μουχσιάδης, Μπαλίκος, Ουρσώφ, Σαριδάκης, Τρικούπης.