Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016

Το σημερινό πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.10.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδου Μαριάννα

Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Ελευθεριακός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Πανόραμα – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Ατρόμητος Τριαδίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Μαραθώνας – Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης – Α’Βοήθ.: Τζιόλα Τατιάνα

ΑΕ Κρήνης – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Μεσήμβριας – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος – Α’Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

ΜΑΣ Αγχιάλου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.00 – Α’Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αστραπή Νεάπολης – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αίολος – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00 – Α’Βοήθ.: Μαρκούτη Αικατερίνη

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Διγενής Κρυονερίου – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Οδυσσέα Κορδελιού) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Φίλιππος Ελεούσας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης

Αναγέννηση Προχώματος – Εύοσμος 2006
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Δόξα Λακκιάς – Κανάρης
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Πασσιά Καλλιόπη

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Δόξα Γερακαρούς – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 16.00
– Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεβίζος, Αστρεινίδης, Βλαχούδης, Ιγνατιάδης, Μαραντίδης, Σκουφός.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δρούγου, Ηλιάδου, Καρυπιάδης, Λιόλιος, Μαυρίδης, Τρικούπης