Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016

Σαββατιάτικα αποτελέσματα

Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός 0-1

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Φαλήρου 2-2

Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής 1-0

 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-1

Ελευθεριακός – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-0

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Πενταλόφου 0-1

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 3-1



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Νίκη Ευκαρπίας 1-2

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ομόνοια Σταυρούπολης 0-1

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου 0-1



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Πανόραμα – Αναγέννηση Ρυσίου 4-1

Ατρόμητος Τριαδίου – Αναγέννηση Επανομής 0-2

Μαραθώνας – Φοίνικας Καλαμαριάς 1-1

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ορφέας Σουρωτής 0-1

ΑΕ Κρήνης – Νίκη Κερασιάς 2-1



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού – Αρης Καβαλαρίου 0-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΑΟ Μεσήμβριας – Μακεδονικός Μοναστηρίου 2-1

ΜΑΣ Αγχιάλου – Εθνικός Μαλγάρων 3-1



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ιωάννης Παπάφης

Αστραπή Νεάπολης – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-1



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)



Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ντίνος Κούης 3-0

Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-0



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 5-0

Σάντος Πανοράματος – Μέντεκας Καλαμαριάς 0-1



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 3-0

Διγενής Κρυονερίου – Αετός Ανω Σταυρού 2-0



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-0

Φίλιππος Ελεούσας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0

Αναγέννηση Προχώματος – Εύοσμος 2006 1-0



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης 0-2



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Ερμής Μηχανιώνας 1-0


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική) (Η βαθμολογία)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Δράση Αρδαμερίου 5-0

Κένταυρος Ακαδ.Ποδοσφαίρου – Εθνικός Προφήτη 1-4

Δόξα Γερακαρούς – ΑΕ Μαρτίου 4-0