Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016

Το σημερινό πρόγραμμα

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.10.2016

ΚΥΠΕΛΛΟ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1η αγωνιστική)
ΑO Καρδίας – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης
Γήπεδο: Καμπανιακού - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1η αγωνιστική)
ΠΑOΚ Θεσσαλονίκης – Αβάντες Χαλκίδας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (1η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Ροδόπη ‘97
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30 - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μακεδονικός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νουβάκης Κυριάκος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Παύλος Μελάς - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος

Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος

Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιούλιας Στέφανος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος

Αστραπή Δενδροποτάμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δόξα Πενταλόφου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης

Δόξα Ελπίδας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος

Χελιδόνια - Μελιτέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Πανόραμα
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Φοίνικας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαγνησιακός - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

- Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης
ΑΕ Αμπελοκήπων - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
- Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης - Α'Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Αριστοτέλης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Προοδευτική - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ματιάκη Φωτεινή


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αίολος
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Νίκη Ηρακλείου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Ντίνος Κούης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη

Ελλήσποντος Κριθιάς - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Τσιόμπανου Φανή

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Ταγαράδων - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Εθνικός Σοχού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος

Αετός Ανω Σταυρού - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
- Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Νέων Σίνδου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00 - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Εύοσμος 2006 - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00 - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.30 - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΟ Θράκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιάπης Θεοφάνης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης

ΠΑΟ Καρτερών - Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.30 - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Παπάδες
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Τζιόλα Τατιάνα

Κανάρης - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Προφήτη - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος

ΑΕ Μαρτίου - Μακεδονία Καλαμωτού
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
- Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος


ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δολμάς, Ιωαννίδης, Νικολαϊδης, Παπαδόπουλος Χαρ.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
ΩΡΑ 11.00 – 11.30: Ανδρικόπουλος, Αφθονίδης, Βαζακίδης, Ηλιάδου Κασ., Μαυρόπετρος.
ΩΡΑ 16.30: Ηλιάδου Κασ., Παπαδήμος Μοδ., Τζιόλα Τατ., Φαντίδου Μαρ., Χαρατσίδης.