Τρίτη, 27 Σεπτεμβρίου 2016

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Αποτέλεσμα εικόνας για γηπεδα

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.10.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιμνιός Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νικολαϊδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Ελ Αμίν Ζουχίρ
Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
ΑΕ Κρήνης - Πανόραμα
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος
Πέρα - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΠΑΟΝ Επιβατών - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεβίζος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
ΑΟ Μεσήμβριας - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης
Θρίαμβος Παρθενίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Μάρκουτη Αικατερίνη
Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Ντίνος Κούης - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Τζήκας Ευριπίδης
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας Δ. Θέρμης) - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Παπαδήμος Μόδεστος
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Μέγας Αλέξανδρος 2014
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος
Δόξα Τριλόφου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Αετός Ανω Σταυρού - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γιουρούκης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αστρεινίδης, Ιγνατιάδης, Μαραντίδης, Σταμάτης Αθ., Συμεωνίδης.
ΑΝΑΠΛ. ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Βαζακίδης, Γκόγκος, Ηλιάδου, Μαυρίδης, Σαριδάκης, Τσατσαλής.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 02.10.2016
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Παραλιμνίου
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.00
Απόλλων Καλαμαριάς - Καμπανιακός
Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς - ώρα: 16.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Α'Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Θερμαϊκός Θέρμης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Μανώλης - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Βαζακίδης Πολυχρόνης
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Δόξα Ελπίδας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν
Δόξα Πενταλόφου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Α'Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Μελιτέας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης - Α'Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
ΑΣ Νεάπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τριανταφυλλίδης Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λιάπης Χρήστος - Α'Βοήθ.: Πασσιά Καλλιόπη
Δόξα Αγ.Παύλου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τζιόλα Τατιάνα
ΓΣ Ηλιούπολης - Χελιδόνια
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Τρικούπης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Αφθονίδης Νεκτάριος
Εθνικός Πυλαίας - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Δόξα Ασσήρου - Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Παυλίδου Καλίνα
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Μενεμένης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Καρυδά Στεφανία Ασπασία
Αριστοτέλης - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός - Α'Βοήθ.: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Εθνικός Αστέρας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Α'Βοήθ.: Τσατσαλής Δημήτριος
Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Προοδευτική - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Α'Βοήθ.: Κεχαγιά Δέσποινα
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Νίκη Ηρακλείου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Α'Βοήθ.: Ηλιάδου Κασσιανή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΣΑΝΤΟΣ Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Α'Βοήθ.: Μαυρίδης Ευστράτιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γιουρούκης Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
ΜΑΣ Στίβου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Στίβου - ώρα: 11.30
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Δάφνη Ευαγγελισμού - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιωαννίδης Ανέστης - Α'Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.30
- Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης