ΤΕΤΑΡΤΗ 07.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Οδυσσέας Κορδελιού – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Μακεδονικός – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Αίας Ευόσμου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα
Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαστρογιάννης Κων/νος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Νίκη Μεσημερίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————————————
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Χορόζογλου Γεώργιος
Δόξα Δρυμού – Αστέρας Ανάληψης
Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
ΠΑΟ Δορκάδας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δορκάδας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Αρης Καβαλαρίου – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
Αρης Ξηροποτάμου – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Λιαμάς Σταύρος
Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
ΜΑΣ Στίβου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Στίβου – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σαργιαννίδης Αναστάσιος – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος