ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
KΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ ΟΜΙΛΟΣ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ(22η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ 1998-99 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.30
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αρης Θεσσαλονίκης - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Περαίας
Αναβάλλεται ο αγώνας ΠΑΟΚ Κουλούρας Ημαθίας Αχιλλέας τριανδρίας
ΝΕΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
-------------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς Μαραθώνας
Γηπ: Μ. Αλεξάνδρου ώρα: 09.00
Α Βοηθ: Ελ Αμίν Ζουχίρ
Εθνικός Πυλαίας Ακρίται Συκεών
Γηπ: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) ώρα: 09.00
Α Βοηθ: Κιλμπασάνης
Αίας Ευόσμου Ακαδ. Γ. Κούδας
Γηπ: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) ώρα: 10.30
Α Βοηθ: Κόγιας
Αναβάλλονται οι αγώνες ΠΑΟΝΕ Μακεδονικός, Α.Α. Γιαννιτσών ΑΕ Αμπελοκήπων,
ΠΑΟΚ Κουλούρας Ημαθίας 2 ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου. Ο αγώνας Ανναγέννηση Επανομής
Ντίνος Κούης θα γίνει την Παρασκευή 28/03/2014 στο γήπεδο Επανομής ώρα: 17.00
Και ο αγώνας ΑΣ Κανονιέρηδες Νίκη Νεοχωρούδας τη Δευτέρα 31/03/2014 στο γήπεδο
Κανονιέρηδων (χόρτο) ώρα: 20.00
ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17-32 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (2)
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ. - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΜΙΚΟΤΖΙΔΗ - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος
ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17-32 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17-32 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Αναβάλλεται ο αγώνας ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ΑΕ πυλαίας
ΡΕΠΟ: Δόξα Τριλόφου/Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου
ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17-32 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Ιππικού Ομίλου Ιωνίας - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΡΕΠΟ: - Ολυμπιακός Κυμίνων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 33-40 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------------
Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:12.30
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 33-40 ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδου Ιζόλδη
Ελπίδες Ηλιούπολης Βορράς Αμπελοκήπων
Γηπ: Ανω Ηλιούπολης ώρα: 09.00
Α Βοηθ: Χαρατσιδου Ιζόλδη
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σίνδου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 41-48 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------------
Αχιλλέας τριανδρίας Ακαδ. Ποδ/ρου Μίκρας
Γηπ: Τριανδρίας ώρα: 12.00
Α΄Βοηθ: Ταχάρ Χεμσί
ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 41-48 ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Βαθυλάκκου - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Χαρατσίδης Χρήστος
Εσπερος Τερψιθέας Φοίνικας Πολίχνης
Γηπ: Ανω Ηλιούπολης ώρα: 12.00
Α Βοηθ: Χαρατσίδου Ιζόλδη
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 49-56 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΟΣΕΙΔΩΝ/ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Γήπεδο:Αγ.Τριάδας Παύκων - ώρα:10.00
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος τριαδίου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 49-56 ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Ωραιοκάστρου Οδυσσέας Κορδελιού
Γηπ: Ανω Ηλιούπολης ώρα: 13.30
Α Βοηθ: Χαρατσιδου Ιζόλδη
Αναβάλλεται ο αγώνας ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων Αναγέννηση 2005
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 57-64 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΡΕΠΟ: Μαντουλίδης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 57-64 ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Υστερα από απόφαση της Επιτροπής Παιδικών Πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μακεδονίας
δεν ορίζονται αγώνες των τμημάτων νέων τόσο του Κεντάυρου όσο και του Μ. Αλεξ/ρου
Καλοχωρίου.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 2000 - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΡΗΣ 1999 - ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:10.30 - Α'Βοήθ.:Πιπύρος Δημήτριος
Π. Μελάς Μπέμπηδες 2000
Γηπ: Π. Μελά πλαστικό ώρα: 15.30
ΠΑΙΔΩΝ ΕΙΔ.ΒΑΘΜ. (9-16) (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ
Κεραυνός Κολχικού - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο:Κολχικού - ώρα:12,30 - Α'Βοήθ.:Τσόκας Ιωάννης
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:12.00 - Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
Αναβάλλεται ο αγώνας Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟΝΕ
ΠΑΙΔΩΝ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 ΕΠΑΝΑΛΙΠΤΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
------------------------------------------------------
Θερμαικός Θέρμης Μπέμπηδες 2000 (2)
Γηπ: ΤΕΦΑΑ2 ώρα: 13.30
Α Βοηθ: Μαυρίδης Ευστράτιος
Λύκοι Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γηπ: Λεόντων ώρα: 13.30
ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου Ελπίδες Συκεών
Γηπ: Αγ. Αθανασίου ώρα: 10.00
Α Βοηθ: Χαρατσίδης
Σαντος 1 Α.Α. Γιαννιτσών
Γηπ: ΤΕΦΑΑ1 ώρα: 13.30
Α Βοηθ: Ζησόπουλος
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Δορκάδος/Δόξα Ελπίδος Ευόσμου
Ο αγώνας ΜΑΣ Αγχιάλου Αρης θα γίνει την Κυριακή 30/03/2014 στο γήπεδο Αγχιάλου
Ώρα: 16.00. Ο Αγώνας Φοίνικας Πολίχνης Εθνικός Μετεώρων θα γίνει τη Δευτέρα
31/03/2014 στο γήπεδο της Πολίχνης, ώρα: 17.00, ενώ ο πρώτος αγώνας μεταξύ ΑΕ Ευόσμου Ερμής Καλαμαριάς θα γίνει το Σάββατο 29/03/2014 στο Δημ. Ευόσμου (πλ.), ώρα: 13.30 Α Βοηθ: κ. Κόγιας
Και ο επαναληπτικός (Ερμής Καλαμ. ΑΕ Ευόσμου) την Κυριακή 30/03/2014 στο γηπ: ΕΠΣΜ Μίκρας
και ώρα : 16.30
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 17-32 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ταχάρ Χεμσί
Αετός Βασιλικών - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 17-32 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός
Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ
ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σίνδου
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 17-32 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ (2) - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ο αγώνας Εθνικός Πυλαίας - Μαχητές Πεύκων θα γίνει τη Δευτέρα 31/03/2014 στο γηπ.
Πυλαίας (πλαστικό) ώρα: 21.30
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 17-32 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2000-2001) - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΟΓΙΑΣ
Ντίνος Κούης - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΨΙΘΕΑΣ
Γήπεδο:Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα:11.30
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 33-48 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΒΑΟ
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Αναβάλλεται ο αγώνας ΑΕ Ρετζικίου ΑΕ Φιλύρου
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 33-48 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΣΑΝΤΟΣ (2) - Ιπποκράτης Σουρωτής
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Πυλαίας - Ηφαιστος
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 33-48 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Πιπύρος Δημήτριος
Κανονιέρηδες - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ.
Γήπεδο:ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα:13.30
- Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΠΑΙΔΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 33-48 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Καμπανιακός - Λέοντες
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
Ελπίδες Χαλάστρας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:11.00
- Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 49-54 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ
ΡΕΠΟ: Μαραθώνας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 49-54 ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------------
Αναβάλλεται ο αγώνας Ελπίδες Ηλιούπολης ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
ΡΕΠΟ: Κένταυρος
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 55-63 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------------
ΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ/ΠΑΟΔ - ΑΙΟΛΟΣ/ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 2 - ώρα:09.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΡΕΠΟ: Αριστοτέλης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 55-63 ΔΥΤΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων Μακεδών Ευόσμου
Γηπ: Δημ. Αμπελοκήπων (Μικοτζίδη) ώρα: 09.00
Α Βοηθ: Χατζηστρατής
ΑΟ Μεσήμβριας ΑΕ Ευόσμου
Γηπ: Μεσήμβριας ώρα: 10.00
Α Βοηθ: Αποστολίδης
ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ - ΚΑΤΑΤΑΞΗ 64-76 ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - ΠΑΟΚ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 2
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 64 76 Δυτικα (Πρωτάθλημα)
--------------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γηπ: Ελπίδος Ευόσμου ώρα: 12.00
Α Βοηθ: Πίπυρος
ΡΕΠΟ: Αξιός Ανατολικού & ΠΑΟΚ Σταυρού
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11 Χ 11
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 2002 - ΑΡΗΣ 2001
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ 2002
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:13.30
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
Φοίνικας Πολίχνης - ΠΑΟΚ (2001-02)
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:10.30
- Α'Βοήθ.:Πυριόχος Παναγιώτης
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:13.30
- Α'Βοήθ.:Πιπύρος Δημήτριος
Αχιλ. Τριανδρίας Α.Α. Γιαννιτσών 1
Γηπ: Μ. Αλεξάνδρου ώρα: 13.30
Α Βοηθ: Ελ Αμίν Ζουχίρ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:13.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΜΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:13.30
- Α'Βοήθ.:ΚΙΛΜΠΑΣΑΝΗΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 ΘΕΣΕΙΣ 17-20(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΟΝΕ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 (2001)
Γήπεδο:ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΕΡΑΙΑΣ) - ώρα:12.30
- Α'Βοήθ.:Στρατάκης Ιωάννης
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 ΘΕΣΕΙΣ 21-24(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:09.00
Εθνικός Πυλαίας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:12.00 - Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 ΘΕΣΕΙΣ 25-28(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ/ΕΛΠ.ΣΤΑΥΡ. - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:14.30
ΛΥΚΟΙ - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:10.30
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 ΘΕΣΕΙΣ 29-32(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 2002 - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:11.30
Αγροτικός Αστέρας - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ
Γήπεδο:Παύλου Μελά (πλαστικό) - ώρα:12.30
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 11x11 ΘΕΣΕΙΣ 33-38(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Ντίνου Κούη - ώρα:10.00
Εθνικός Μετεώρων - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:09.30
- Α'Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Αναβάλλεται ο αγώνας ΑΠΕ Λαγκαδά Ηρακλής 1908.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (Νοκ αουτ αγώνες)
-----------------------------------------------------------
ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ
Ποσειδών Μηχανιώνας Απόλλων Καλαμαριάς ώρα: 11.30
ΑΕ Πυλαίας Αριστιτέλης ώρα: 12.45
Αετός Βασιλικών Μπέμπηδες 2000 ώρα: 10.00
Αναβάλλεται ο αγώνας Ηφαιστος Ατρόμητος Τριαδίου
ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ
ΑΟ Πρωτέας 3 ΑΣ Κανονιέρηδες ώρα: 09.00
ΠΑΟ Κουφαλίων ΒΑΟ ώρα: 10.15
Ελπίδες Συκεών Ελπίδες Χαλάστρας ώρα: 10.15
Δόξα Πενταλόφου ΑΕΝ Σίνδου ώρα: 09.00
ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 9 Χ 9 - ΚΑΤΑΤΑΞΗ
---------------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑ 3η αγωνιστική
--------------------------------------------------------
Πυρσός Θες/νίκης Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου ώρα: 09.00
ΑΕΝ Κρήνης Αχιλ. Περαίας ώρα: 10.00
Θερμαικός Θέρμης Εθνικός Πυλαίας ώρα: 11.00
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 3η αγωνιστική
---------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης Πρωτέας 2 ώρα: 10.00
Π. Μελά; 1 Ντ. Κούης 2 ώρα: 12.00
Π. Μελάς 2 Ελπίδες Ηλιούπολης ώρα: 11.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου Αγρ. Αστέρας Ευόσμου
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου
3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 3η αγωνιστική
--------------------------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου Ιωνικός ώρα: 11.00
Εθνικός Σοχού Μακεδονικός Γέφυρας ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: Σμυρναικός Βαθυλάκκου & ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων
Αναπληρωτές Γιατροί Α΄Βοηθειών του Σαββάτου 29/03/2014
----------------------------------------------------------------------------
Γαλεντέρης, Γιαννακοπούλου, Καραμπούτας, Πανδέρη
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2014
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ KENTΡΟ CHAMPIONS 9Η Αγωνιστική
--------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ 2003 04 ΑΕΝ Κρήνης ώρα: 14.00
Αστέρια 2 Αγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης ώρα: 10.00
ΠΑΟΔ 1 Αρης ώρα: 11.00
Ερμής Καλαμαριάς ΠΑΟΔ 2 ώρα: 12.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας Αστέρια 1 ώρα: 09.00
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ FFF ΘΕΡΜΗΣ- 9η Αγωνιστική
-------------------------------------------------------------
ΠΑΟΝΕ Μπέμπηδες 2000 ώρα: 13.00
Αναγ. Επανομής Ηφαιστος Θέρμης ώρα: 10.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου Θρίαμβος Ταγαράδων ώρα: 11.00
Ιπποκράτης Σουρωτής Αετός Βασιλικών ώρα: 12.00
Μαντουλίδης Αχιλλέας Περαίας ώρα: 09.00
3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 9η Αγωνιστική
---------------------------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος 1 Ποσειδών Καλαμαριάς ώρα: 12.00
Ηρακλής Μαραθώνας ώρα: 13.00
Εθν. Πυλαίας 1 Αριστοτέλης ώρα: 09.00
Αχιλ. Τριανδρίας Εθν. Πυλαίας 2 ώρα: 10.00
Απολ. Καλαμαριάς Μ. Αλέξανδρος 2 ώρα: 11.00
Α Βοηθ; Σαριδάκης Γεώργιος
4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ 9η Αγωνιστική
-------------------------------------------------------
Λέοντες 1 Ενωση Ανθ/πων Καρατάσου ώρα: 10.30
Κυψέλη Νεάπολης Λέοντες 2 ώρα: 11.30
Φοίνικας Πολίχνης Α.Α. Γιαννιτσών 2004 ώρα: 10.30
Α.Α. Γιαννιτσών 2003 Π. Μελάς ώρα: 11.30
5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ Π. ΜΕΛΑ 9η Αγωνιστική
---------------------------------------------------------
Π, Μελάς 2 ΑΕ Αμπελοκήπων ώρα: 13.00
Λύκοι 2 Ηρακλής Αμπελοκήπων ώρα: 10.00
Ντ. Κούης 1 Νίκη Ευκαρπίας ώρα 11.00
Εθν. Μετεώρων Λύκοι 1 ώρα: 09.00
Ενωση Ποντίων Αμπελοκήπων Π. Μελάς 3 ώρα: 12.00
6ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 9η Αγωνιστική
-----------------------------------------------------
Πρωτέας 2 Ερμής ώρα: 13.00
ΒΑΟ Αγροτικός Αστέρας Ευ. ώρα: 12.00
Πρωταθλητές Πεύκων Πρωτέας 4 ώρα: 14.00
Γ. Κούδας Ελπίδες Συκεών ώρα: 15.00
Κεραυνός Κολχικού Π. Μελάς ώρα: 11.00
7ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤ. ΚΟΥΗ 9η Αγωνιστική
-------------------------------------------
Ντ. Κούης 3 Μαχητές Πεύκων ώρα: 13.00
Εθν. Ευόσμου 1 ΑΠΕ Λαγκαδά ώρα: 11.00
Ιωνικός Μπέμπηδες Ιωνίας ώρα: 14.00
Αναβάλλεται ο αγώνας Αίας Ευόσμου Κεραυνός Ωραιοκάστρου
8ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΩΝ 9η Αγωνιστική
-----------------------------------------------------
Κανονιέρηδες ΑΕ ρετζικίου ώρα: 14.00
Ελπίδες Ηλιούπολης ΑΣ νεάπολης (Αντρέ Βιειρίνια) ώρα: 12.00
Εθν. Ευόσμου Α ΑΕ Ευόσμου ώρα: 13.00
Πρωτέας 1 Ντ. Κούης 2 ώρα: 11.00
9ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΣΙΝΔΟΥ 9η Αγωνιστική
------------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου ώρα: 10.00
Αξιός Ανατολικού ΑΕΝ Σίνδου ώρα: 11.00
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων Ολυμπιακός Κυμίνων ώρα: 10.00
Ελπίδες Χαλάστρας 2 Ελπ. Χαλάστρας 1 ώρα: 11.00
Α Βοηθ: Κολόκας
10ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 9η Αγωνιστική
--------------------------------------------------
Αναγ. Χαλκηδόνας ΑΟ Μεσήμβριας ώρα: 10.00
Ακαδ. Οι Αετοί Αναγ. Προχώματος ώρα: 11.00
Σμυρναικός Βαθυλάκκου ΜΑΣ Αγχιάλου ώρα: 12.00
ΠΑΟ Κουφαλίων 2 ΠΑΟ Κουφαλίων 1 ώρα: 13.00
Α Βοηθ: Χαρατσίδης
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ
1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ SOCCERMANIA 9h Agvnistik;h
---------------------------------------------------
Πυρσός Elite Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου ώρα: 11.30
Ποσειδών Μηχανιώνας ΠΑΟΝΕ ώρα: 10.30
Αναγ. Επανομής Αχιλ. Περαίας ώρα: 11.30
Α Βοηθ: Ριζνιοτόπουλος
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ 9η Αγωνιστική
-------------------------------------
Ηφαιστος Θέρμης ΠΑΣ Τοξότης ώρα: 11.00
Ιπποκράτης Σουρωτής Αετός Βασιλικών ώρα: 13.00
Θρίαμβος Ταγαράδων Μαντουλίδης ώρα: 10.00
Μπέμπηδες 2000 (2) Θερμαικός Θέρμης ώρα: 12.00
3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 9η Αγωνιστική
------------------------------------------------------------
Μ. Αλέξανδρος 1 Αστέρια ώρα: 12.00
Μπέμπηδες 2000 (1) Μ. Αλέξανδρος 2
Αγ. Γεώρφιος Ν. Κρήνης Αριστοτέλης ώρα: 09.00
Απολ. Καλαμαριάς Ποσειδών Καλαμαριάς ώρα: 10.00
Α Βοηθ: Σαριδάκης Γ.
4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 0η Αγωνιστική
-------------------------------------------------------
ΠΑΟΔ ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ώρα: 10.00
Αρης (1) ΑΕΝ Κρήνης ώρα: 11.00
Εθν. Πυλαίας Αρης (2) ώρα: 12.00
Real Team Ηρακλής (2006) ώρα: 09.00
Α Βοηθ: Ελ Αμίν Ζουχίρ
5ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΩΝ 9η Αγωνιστική
-------------------------------------------------------
Λέοντες 1 Α. Α. Γιαννιτσών ώρα: 11.00
Πρωταθλητές Πεύκων Λέοντες 2 ώρα: 10.00
ΑΣ Νεάπολης (Αντρέ Βιειρίνια) ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΟ Πρωτέας
6ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ Π. ΜΕΛΑ 9η Αγωνιστική
--------------------------------------------------
Π. Μελάς 1 Λύκοι ώρα: 10.00
Ντ. Κούης Π. Μελάς 2 ώρα: 09.00
Ελπίδες Συκεών Γ. Κούδας 2 ώρα: 11.00
Γ. Κούδας 1 Εθν. Μετεώρων ώρα: 12.00
7ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΕΡΜΗΣ 9η Αγωνιστική
-------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά Π. Μελάς 3 ώρα: 11.00
Αίας Ευόσμου Εθν. Ευόσμου ώρα: 10.00
ΑΣ ερμής Ελλήσποντος Κριθιάς ώρα: 12.00
8ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑΡΗΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΧΡΥΣΟ ΓΚΟΛ ΙΩΝΙΑΣ 9η Αγωνιστική
-------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου Μακεδονικός Γέφυρας ώρα: 11.30
Μπέμπηδες Ιωνίας ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων ώρα: 12.30
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (1) Σμυρναικός βαθυλάκκου ώρα: 11.30
ΑΟ Μεσήμβριας ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου (2) ώρα: 12.30
ΠΑΟ Κουφαλίων ΑΕΝ Σίνδου ώρα: 10.30
Α Βοηθ: Πυρίοχος
ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΑΜΠΙΝΙ
1Ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ 19η Αγωνιστική
------------------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ώρα: 09.30
Θερμαικός Θέρμης Μ. Αλέξανδρος ώρα: 10.30
Αχιλλέας Περαίας Θρίαμβος Ταγαράδων ώρα: 12.30
Γερμανική Ακαδ. Ποδ/ρου ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς
Α Βοηθ: Καραμπούτας
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΟ 19η Αγωνιστική
--------------------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων ώρα: 13.30
Λύκοι Εθνικός Ευόσμου ώρα: 14.30
Γ. Κούδας Π. Μελάς ώρα: 12.30
ΡΕΠΟ: ΒΑΟ
Α Βοηθ: Γκαμπέτα