Δευτέρα 28 Μαρτίου 2016

ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 1 – 0

Ένα τέρμα λίγο πριν την λήξη του πρώτου ημιχρόνου ήταν αρκετό για την ΑΠΕ Λαγκαδά να νικήσει το Νέστο Χρυσούπολης με σκορ 1-0 και να πάρει έτσι την 3η συνεχόμενη νίκη της κάνοντας ένα σημαντικό βήμα για την παραμονή της στην κατηγορία, γκρεμίζοντας ταυτόχρονα τους Καβαλιώτες από την 2η θέση της βαθμολογίας.

Στην κορυφή ο Αιγινιακός

Ο Αιγινιακός εκμεταλλεύτηκε τη χθεσινή ισοπαλία του Καραϊσκάκη και κερδίζοντας με 3-0 τον Πιερικό εντός έδρας, πέρασε στην κορυφή της βαθμολογίας του 3ου Ομίλου της Γ' Εθνικής.

Ο Θρίαμβος Παρθενίου συγχαίρει και ανανεώνει το ραντεβού του

Ο Θρίαμβος Παρθενίου μετά και από τη μαθηματική απώλεια του πρωταθλήματος συγχαίρει τον Άτλα Αμπελοκήπων για την κατάκτηση της πρώτης θέσης και για τη μάχη σώμα με σώμα που δόθηκε από την αρχή του πρωταθλήματος ανάμεσα σε δυο ομάδες που αποτελούν πολυτέλεια για την κατηγορία..

Κυριακάτικα απογευματινά

Θύελλα Περιστερώνα - Νίκη Μεσημερίου 3-2
ΑΟ Καρδίας - Αίας Ευόσμου 3-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΓΣ Ηλιούπολης 4-1
Πέρα - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 1-1
Αναγέννηση 2005 - Εθνικός Πυλαίας 2-1

"Η κωμωδία τελειώνει, θα μάθουν να σέβονται τον ΠΑΟΚ"

Δριμεία επίθεση στην ΕΠΟ με αφορμή την εξοντωτική τιμωρία κατά του ΠΑΟΚ εξαπέλυσε ο βουλευτής Β' Θεσσαλονίκης της Ένωσης Κεντρώων Αριστείδης Φωκάς.

Δόξα Πενταλόφου-Μακεδονικός 0-2

Την ήττα γνώρισε σήμερα το πρωί η Δόξα Πενταλόφου από τον πρωτοπόρο Μακεδονικό, με σκορ 0-2. Ένα σκορ νίκης το οποίο ο Μακεδονικός το σιγούρεψε πολύ δύσκολα στο 88ο λεπτό της αναμέτρησης.

Είσαι τεράστιος ρε!!!

Δάγκωσαν και τον Αισχύλο οι Λύκοι

Μεγάλη νίκη με 1-0 απέναντι στον δεύτερο στην βαθμολογία Αισχύλο Ωραιοκάστρου πέτυχε η ανδρική μας ομάδα.
Το νικητήριο γκόλ πέτυχε ο Κουκουλέκης στο 12΄ με σούτ εντός περιοχής.
Λύκοι (Χουνουζίδης)Κάμπας,Αγγέλου(46΄ΠόζογλουΓ.Δ),Πόζογλου Γ.Φ,Ζερβίδης,Κουκουλέκης(69΄Κάμπούρης),Ευθυμιάδης,Ασατριάν,Γάκης,Δέλλιος,Γκότσης(79'Χατζήπαπας)