ΣΑΒΒΑΤΟ 16.12.2017
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Αρης – Πανσερραϊκός
Γήπεδο: Μάττα (Ραιδεστού) – ώρα: 13.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί
Ακρίτες Συκεών – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Ελπίδες Χαλάστρας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Μεσαίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ
Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Πανόραμα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κων/νος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα
Μακεδονικός Ασκού – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: – ώρα:
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Ατρόμητος Τριαδίου – Μελιτέας
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΜΑΣ Αγχιάλου – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
Εθνικός Μαλγάρων – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κυριακού Ανδρέας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
ΑΕ Πυλαίας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Πέρα – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ξυλάς Χρήστος
Αίολος Ευόσμου 2014 – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Βορράς Αμπελοκήπων – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Γερακαρούς – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Δολμάς, Ρακόπουλος, Σπανίδης, Χατζηγεωργίου Γ.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γιάκος, Γκαβανόζης, Μιχαηλίδου, Μουχσιάδης, Παπαδόπουλος Ιωαν., Παπανικολοπούλου Σταυρ., Χορόζογλου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.12.2017
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00
Καμπανιακός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00
ΑΕΠ Ηρακλής – ΑΕ Καρίτσας
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο – ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας 1994
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Αγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Ροδόπη ‘87
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία
Μέντεκας Καλαμαριάς – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Κολχικού – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παράσχος Βασίλειος
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος
ΓΣ Ηλιούπολης – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΜΣ Νικόπολη – Ιωνικός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος
Μακεδονικός Γέφυρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Καλαϊτζίδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ
Ιάσων Αυγής – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΑΕ Φιλύρου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Πυλαίας – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Χελιδόνια – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος
ΑΕ Φαλήρου – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.
Αχιλλέας Περαίας – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας
Ορφέας Σουρωτής – Μαραθώνας
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
ΑΣ Μενεμένης – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Δόξα Ελπίδας – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μαγνησιακός – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΑΕ Μαρτίου – Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γκόλα Σοφία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Σάντος Πανοράματος – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Ενωση Συκεών – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Αίολος – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα
Ομόνοια Σταυρούπολης – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 12.00
– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
– Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΜΑΣ Στίβου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Παπάδες – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Γιάκος Ζαχαρίας
Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00 – Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Κυψέλη Νεάπολης – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00 – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Κανάρης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30 – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Ερμής Μηχανιώνας – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00 – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Καπετάν Αγρας – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30 – Γιατρός:Γκόλα Σοφία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
Δράση Αρδαμερίου – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 11.30 – Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος
ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δολμάς, Καφαδάρης, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθανάσιος.
ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
10.00 – 12.00: Βαζακίδης, Γερόπουλος, Λαζάρου, Χατζηαθανασίου.
12.30 – 17.00: Γκόγκος, Ζαϊρης, Κυριάκου, Λιάβα, Ξύλας, Μαυρόπετρος.